Kortez stare drzewa chwyty

Pobierz

Kortez - Dlaczego z tobą jestem?. Odtwarzanie przez Spotify Odtwarzanie przez YouTube.. Jej bez ciebie.. Opcje odtwarzania Odsłuchiwane w… Przełącz urządzenie Spotify .Pic: Aleksander & Aleksandra Kortez - Czy to już jest dno?. Zawsze całym naszym zespołem pracowników jedziemy do nich i przywozimy im książki, zabawki, wszystko co one potrzebują.. Kortez - Dobrze, że Cię mam (+22) 11.. Kortez - Dla mamy (+55) 8.. Dobry Moment *.. Zobacz wykonania użytkowników serwisu iSing.pl i nagraj swoją wersję utworu!Kortez Stare Drzewa lyrics: Mów mi, że to nie szkodzi / I mów mi, że jesteś moja.. Nazywaj moim imieniem Zaczekaj, pró buję, Już prawie umiem, prawie czuję Tylko Ty jedna wiesz ile trzeba Żebym wrósł w ziemię, jak stare drzewa Może kiedyś będę Ci wierzył Będę wdzięczny, będę potrzebny, Będę Cię chronił, będę wiedział, Będę silny, jak stare drzewa Tylko zaczekaj.. g III 1 1 1 1 3 4 c III 1 1 1 3 4 2 F 1 1 1 3 4 2 B 1 1 × 2 3 4 A7Jan 13, 2022Chwyty i tabulatury na gitarę do piosenki Stare drzewa wykonawcy Kortez Stare drzewa Kortez - Chords.pl - Dobre miejsce dla gitarzystów (chwyty i tabulatury na gitarę) Zapamiętaj mnieStare drzewa To jest mój dom Trudny wiek Uleciało We dwoje Wiem, że mnie podglądasz Wracaj do domu Wyjdź ze mną na deszcz Z imbirem Zostań Zostań !. Rozmawiamy, dajemy radę, dbamy o nich..

Dobrze Że Cię Mam *.Kortez, Serwis z chwytami i tabulaturami na gitarę do polskich i zagranicznych piosenekTekst piosenki i chwyty na gitarę.

Mój śpiewnik.. Spokojna noc i dobry dzień.Mój śpiewnik Zaloguj się.. Zwrotka: a7 C2 G Przejście: F7+ a7 F7+ G6.. Kortez - Co myślisz?. Być może jestem bardziej.. Bo ty to łózko w którym śpię.. Myślimy że jest to nasza odpowiedzialność społeczna.. Kortez - Cierpliwości (+2) 4.. Trudność: Początkujący.. Dla Mamy *..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt