Doktor dolittle i jego zwierzęta'' - test pdf

Pobierz

Pytania sprawdzające z odpowiedziami z lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta".. Doktor bardzo lubił zwierzęta i posiadał ich sporą gromadkę.ZASOBY SERWISU.. Postać potrafiącego rozmawiać ze zwierzętami doktora po raz pierwszy pojawiła się w listach do dzieci, które Hugh Lofting słał do domu z okopów .Streszczenie krótkie.. wg Mfidalska.. Kto jest autorem książki «Doktor Dolittle i.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Quiz - Wskaż właściwą odpowiedź // odp.Test znajomości lektury Hugh Lofting pt. "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" Test.. Sowa Tu-Tu Kaczka Dab-Dab Papuga Polinezja 4.. Konkurs literacki.. Jaki miał dom doktor?. c- pobierał zbyt dużą opłatę za leczenie.znajomości lektury Hugh Lofting pt. "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" - Test 1) To spowodowało, że pacjenci bali się do niego przychodzić (np. w ogródku był krokodyl), więc doktor Dolittle zajął się leczeniem zwierząt.. ( mały, z wielkim ogrodem) 5.Plik test doktor dolittle i jego zwierzeta.pdf na koncie użytkownika nogiklo • Data dodania: 31 sie 2017 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Plik Test sprawdzający znajomość lektury DOKTOR DOLITTLE.docx na koncie użytkownika kinga277 • folder Doktor Dolittle • Data dodania: 20 mar 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Zwierzęta!.

Przygody doktora i jego przyjaciół.

Dlaczego ludzie przestali przysyłać swoje zwierzęta do doktora?TEST Z LEKTURY "DOKTOR DOLITTLE I JEGO ZWIERZĘTA" Zad.. Jak miał na imię doktor Dolittle?. Swiat zwierzat jest olbrzymia i fascynujaca struktura.Doktor Dolittle i jego zwierzeta - streszczenie utworu Hugh Loftinga.. Afryka - ciekawy kontynent.. ponad 10.000 arkuszy kart pracy, ćwiczeń, łamigłówek i testów DO WYDRUKU.. c- początkowo ludzi ,a potem tylko zwierzęta.. Doktor Dolittle Połącz w pary.Karta pracy do lektury J. Duszyńska Cudaczek - Wyśmiewaczek - plik pdf.. ( Jan) 2.Doktor Dolittle i jego zwierzeta" H. Lofting, test Odslon: 53719 Ocen: 286 (67 %) Rozwiaz test, ktory pozwoli Ci usystematyzowac wiadomosci z. przerobionej lektury Doktor Dolittle i jego zwierzeta" H. Loftinga zdobytych na lekcji jezyka polskiego Test zawiera 18 pytan.Doktor Dolittle i jego zwierzeta.. Dokąd tym razem wyruszy?Lofting Hugh - Doktor Dolittle i jego zwierzęta lektor: profesjonalny czyta: Monika Kwiatkowska wielkość całości: 212 MB czas: 02:39:43 bitrate: 192 kbps rodzaj kompresji: zip zawartość uploadu: mp3 Bardzo dawno temu żył doktor, a nazywał się Dolittle, John Dolittle.. b- dzieci.. a) z Anglii b) z Ameryki c) z Europy 3) Jak miała na imię papuga doktora?. Przyjaciele doktora - opis wybranej postaci..

Co nosił na głowie doktor Dolittle?

Zdobywamy sprawność "Przyjaciel .. "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" to lektura sugerowana dla klasy 2.. Kto przekonał doktora do tego, aby zaczął leczyć zwierzęta?. XX wieku profetycznością, rozumianą jako wyprzedzanie czasu, z którego się mówi, przewidywanie tego, czego wtedy jeszcze nie wie- dziano albo o czym jeszcze nie pisano.. Na wypadek rozbieżności w tłumaczeniach utworu informujemy, iż zadania zostały opracowane w oparciu o przekład Marii Ewy Letki.. (imię i nazwisko) 1.. Jego papuga nauczyła go rozumieć mowę zwierząt i .16.. Jak miał na imię doktor Dolittle?. Karta pracy nr 15, Doktor Dolittle i jego zwierzęta, Hugh Lofting (Lektury - scenariusze zajęć, s. 65) 17.. Edukacja polonistyczna Podręcznik s. 50-51, przeczytaj tekst i zapamiętaj w jaki sposób powinniśmy zachowywad się wobec zwierząt, przepisz do zeszytu dwa ostatnie punkty s. 50 Odpowiedzi z testu napisz w zeszycie tak: 1b, 2… (proszę przesład) Test sprawdzający znajomość lektury -"Doktor Dolittle i jego zwierzęta" 1.Doktor od początku leczył zwierzęta Doktor od początku leczył ludzi 2.. Żył w Puddleby, niewielkim miasteczku położonym nad rzeką Marsh.. Pytania sprawdzające z odpowiedziami z lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta"..

Zapoznanie z doktorem Dolittle i zwierzętami.

ponad 1.250 łamigłowek, quizów, ćwiczeń i gier edukacyjnych ONLINE.. ( Jan) 2.Test znajomości lektury Hugh Lofting pt. "Doktor Dolittle i jego zwierzęta".Test sprawdzający znajomość lektury «Doktor Dolittle i jego zwierzęta».. Doktora Dolittle czeka kolejna niesamowita przygoda.. Autorem książki jest Hugh Lofting.. (Lektura z opracowaniem) Skip to the end of .pewien doktor.. (imię i nazwisko) 1.. Karta pracy do lektury H. Lofting Doktor Dolittle i jego zwierzęta - plik pdf.. Karta pracy do lektury W. Cichoń, seria o kocie Cukierku - plik pdfZaznacz prawidłową odpowiedź.3.. 4.Ludzie przestali przychodzić do doktora ze swoimi zwierzętami ,ponieważ : a- nie podobał się im jego gabinet.. aby odwiedzić słonie 10.. Kto był pasażerem na gapę na statku doktora Dolittle?. Nazywał się Dolittle — a konkretnie dr med.. kilkaset wycinanek, układanek, książeczek i gier planszowych do wydruku.. oznacza, że był doktorem medycyny z prawdziwego zdarzenia i wiedział całe mnó-stwo różnych rzeczy.. b- bali się krokodyla.. Jakie zwierzę uczyło doktora mowy zwierząt i jak miało na imię?. Potem akcja rozgrywa sie na oceanie i w AfrycePytania sprawdzające z odpowiedziami z lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" 1.. Burmistrz miasta Kupiec Jego mama 3..

Gdzie mieszkał doktor?

Doktorowi gospodarzyła jego siostra, Sara Dolittle, a on sam zajmował się ogrodem.. Co zrobił król Jolliginki z podróżnikami?. Klasa 3 Polski.. a) Jan b) Hugo c) Jerzy 2) Skąd pochodzi doktor Dolittle?. ( w Anglii, w małym miasteczku Puddleby, nad rzeką Marsh) 3.. Karta pracy nr 16, Danuta Wawiłow dzieciom, Danuta Wawiłow (Lektury - scenariusze zajęć, s. 70) 18. wg Beatakurczych.. Test znajomości lektury Hugh Lofting pt. "Doktor Dolittle i jego zwierzęta".Test sprawdzający znajomość lektury «Doktor Dolittle i jego zwierzęta».. W małym angielskim miasteczku Puddleby mieszkał ubogi doktor, który zajmował się co prawda leczeniem ludzi, ale kochał zwierzęta i zawsze miał ich pełno w domu.. ponad 1.000 edukacyjnych kolorowanek tematycznych.. Bohaterowie lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" Koło fortuny.. 3.Doktor Dolittle leczył : a- dzikie zwierzęta z ZOO.. Doktor bardzo lubił zwierzęta i miał ich dużą gromadkę.Hugh Lofting "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" TEMAT BLOKU: "PRZYJACIEL ZWIERZĄT" TEMATY DNI: 1.. ( cylinder, czyli kapelusz) 4.. 0%Doktor Dolittle i jego zwierzęta czytany przeze mnie dzisiaj, czyli nieomal sto lat później, zastanawia swoją świeżością i przedziwną jak na lata 20.. Wszyscy tam-te si mieszkańcy, młodzi czy starzy, znali go z widzenia.c- nie miał rodzeństwa.. 1 Wybierz i podkreśl właściwą odpowiedź Autorem książki jest: A. Jan Brzechwa B. Hugh Lofting C. Czesław Centkiewicz D. Hans Chrystian Andersen Doktor Dolittle mieszkał w: A. Londynie B. Warszawie C. Paczkowie D. Puddleby Doktor Dolittle mieszkał w domu z: A. siostrą B. bratemJego dom, położony na przedmieściach, był niewielki, był za to otoczony dużym ogrodem z szerokim trawnikiem i kamiennymi ławami, nad którymi płaczące wierzby zwieszały swoje gałęzie.. Karta pracy nr 17, Karolcia, Maria Krüger (Lektury - scenariusze zajęć, s. 77) 19.Odwiedzono z: doktor_dolittle_test_z_lektury.pdf: Waga pliku ~3.07MB: Dodane przez: SprawdzianyPobierz: Ilość pobrań: 265: Średni czas pobierania ~7 sekundZamów wygodnie Doktor Dolittle i jego zwierzęta na medme sklep za 8,71 złDoktor Dolittle postanawia nauczyć się fascynującego języka owadów.. a) Dab- Dab b) Polinezja c) Tu- Tu 4) Kim była Czi- Czi?wiadomosci z przerobionej lektury Doktor Dolittle i jego zwierzeta" H. Loftinga zdobytych na lekcji jezyka polskiego Test zawiera 18 pytan.. Część 1.. Kto jest autorem książki «Doktor Dolittle i.. 1. wyprawił dla nich wielką ucztę 2. zamknął ich w najbardziej strzeżonym więzieniu 3. serdecznie ich przywitał i zaoferował wszelką pomoc 12.. Karta pracy do lektury A. Onichimowska Piecyk, czapeczka i budyń - plik pdf.. ponad 350 bajek i opowiadań.. Doktor Dolittle Połącz w pary.. Jak doktor Dolittle i jego zwierzęta przedostali się do Krainy Małp przez strome .Doktor Dolittle i jego zwierzęta..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt