Test wiedzy z piłki nożnej

Pobierz

1) Ilu zawodników występuje w meczu piłki nożnej w jednej drużynie?. Sprawdź, czy zdasz przykładowy test egzaminacyjny z teorii.. Czołem, postanowiłem wyjśc z oddolnym projektem tyczącym się wiedzy o piłce nożnej.. Wielki Test o Piłce Nożnej w obiektywie.. Przejdź do quizuEdit.. pozostałe.. Rozwiąż krótki test z ręcznej i sprawdź, czy będziesz znać odpowiedź na wszystkie pytania.TEST OGÓLNY Z WIEDZY O SPORCIE.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.50 pytań z futbolowej wiedzy ogólnej.. a) 9 b) 8 c) 14 d) 11 2) Z ilu metrów wykonywany jest rzut karny?. Chcesz zostać trenerem piłki nożnej z uprawnieniami UEFA Grassroots?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraQuiz z piłki ręcznej w sam raz na lekcję wf w domu przez Internet.. Jesteś piłkarskim ekspertem?. 1 Najdroższym bramkarzem w historii jest?. a) 4 b) 3 c) 2 d) 1Międzynarodowy test wiedzy w kategorii piłka nożna.. Sędziowie .opis: Pytania różne, dotyczące królów strzelców 1.Bundesligi od 1980 wzwyż.. A - Maciek Socha C - Kuba WierzbaDlatego ja proponuje Wam takowy konkurs, będzie składał się za 6 części, sprawdzającej wiedzę z: (Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy, Polska Ekstraklasa, Bundesliga, Premier League, Polska Reprezentacja), Każdy z nich składający się 10 pytań odpowiednio punktowanych.Test zawiera 23 pytania z zakresu różnych dyscyplin sportowych..

1) Ile trwa mecz piłki nożnej?

Przejęcie - dośrodkowanie - gol!. a) Polska b) Niemcy c) Anglia d) Hiszpania 2)Kto wygrał w roku 2012 Ligę Mistrzów ?. w Łańcucie?. A czy uważasz, że dobrze znasz przepisy gry w piłkę nożną?. Wielki Test o Piłce Nożnej w obiektywie.. Agnieszka Radwańska skoki narciarskie.Wymiary boiska do piłki ręcznej ?. Jakiego koloru kartki pokazuje sędzia w trakcie meczu: a) czerwoną i niebieską; b) żółtą i zieloną; c) czerwoną i żółtą.. Rozwiązuj quizy, testy, głosowania lub stwórz swoje własne.Klasówka ze znajomości futbolu - Piłka nożna.. a) Linie boczne i końcowe b) Linia środkowa c) Linie pola karnego i końcowe d) Każda linia 4) Czas gry w piłce nożnej .Test Sprawdzający Znajomość Piłki Nożnej Zawiera 10 pytań.. Sprawdźmy zatem, jaka ocena końcoworoczna ci przysługuje.Test wiedzy ogólnej z zakresu piłki nożnej.4) DRAFT.. Na boisku może przebywać 11 zawodników z każdej drużyny, w tym z każdej po jednym bramkarzu.. Przejęcie - dośrodkowanie - gol!. Pokaż.. Przejęcie - dośrodkowanie - gol!. Zobacz jaki jest poziom twojej wiedzy o futbolu !. pytanie 1 z 9 Ile trwa podstawowy czas gry w piłkę nożną?Sprawdź, czy zdasz test na trenera piłki nożnej.. Kto dostał nagrodę za najlepszego zawodnika podczas Turnieju Piłki Nożnej .. Jaka jest długość i szerokość linii końcowej ?. Wielki Test o Piłce Nożnej w obiektywie..

Przejdź ...Test z wiedzy o piłce nożnej!

Pokaż.. Małgorzata Glinka żeglarstwo.. Tagi dla tego testu: Gwiazdy Futbolu.. "Wielki Test o Piłce Nożnej" - sprawdź swoją wiedzę.. Kto z Nas, uważa się za piłkarskiego omnibusa, który ma największą wiedzę na temat piłki nożnej?. a) 24 b) 11 c) 36 d) 5 3) Ile co najmniej musi mieć drużyna zawodników na boisku w trakcie meczu?Quiz Piłka Nożna - Test.. zobacz więcej.. zdawalność: 5.98 % dodany: 28.12.2012 1.GKS KatowiceRozwiąż krótki test (QUIZ) z piłki nożnej Rozwiąż Krótki Test (QUIZ) z Piłki Ręcznej Rozwiąż QUIZ z Siatkówki Rozwiąż QUIZ - Sukcesy Polaków na Olimpiadzie w Rio.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Quiz z działu piłkanożna czeka na Ciebie!. Gra polega na strzelaniu bramek bez pomocy kończyn górnych.Test z przepisów piłki nożnej (poprawną odpowiedź zakreśl znakiem X ) 1. zobacz więcej.. W meczu biorą udział dwie drużyny.. "Wielki Test o Literaturze" - sprawdź swoją wiedzę.. Niedopuszczalne jest rozpoczęcie gry, gdy drużyna posiada mniej niż 7 zawodników.. Z ilu metrów wykonuje się rzut karny ?. 8 Podaj cztery kluby w których występował Thierry Henry?Wielki Test o Literaturze w obiektywie.. 21 komentarzy Łukasz pisze: 20 kwietnia 2021 o 10:11 Test.. Sprawdź się w naszym quizie.Co wiesz a czego nie o piłce nożnej.. Edit .Test wiedzy o piłce nożnej.. Piłka nożna - zasady gry..

Sprawdź swoją wiedzę na temat piłki nożnej !

zobacz więcej.. 7 Oprócz Bayernu , Oliver Kahn występował w jakim niemieckim klubie?. ; A - napastnikiem C - obrońcą.. Nie ma sensu przekrzykiwać się, najlepsza metoda to konkurs.. Czy zawodnik może grać z biżuterią ?. Podaj swoje imię: Jakiej narodowości jest Deco ?Pewnie obejrzałeś już setki meczów.. Maksymalna ilość pkt - 23. wiedzy o piłce nożnej - Test.. a) 13 b) 9 c) 11 d) 4 3) Które linie ograniczają pole gry w piłce nożnej?. Zapraszam też na inne moje testy z niemieckiej piłki nożnej i nie tylko.. Ten krótki test sprawdzi twoją wiedzę.. Odpowiedz.Co Ty wiesz o Piłce Nożnej?- czyli konkurs wiedzy o piłce nożnej.. Robert Lewandowski jest….. B - bramkarzem D - pomocnikiem.. 2 Najskuteczniejszym piłkarzem Usa w historii jest?. Jak czegoś nie wiesz to nie pisz .. Ruszaj!. Adam Małysz skok o tyczce.. Ile wynosi czas gry w piłce nożnej:- a) 2 x 45 min; b) 2 x 20 min; c) 2 x 30 min.. Sprawdź, jaką byś dostał ocenę!. pozostałe.TEST WIEDZY O PIŁCE NOŻNEJ OGÓLNY 1)Kto jest aktualnym mistrzem świata w piłce nożnej?. NIE TAK Jeśli sędzia na to pozwoli: 2. a) 90min b) 45min c) 120min d) 60min 2) Ile zawodników z jednej drużyny powinna znajdować się na boisku w trakcie meczu?. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Wielki Test o Piłce Nożnej w obiektywie..

Kto decyduje o wyborze piłki ?

a) FC Barcelona b) Real Madryt c) Chelsea Londyn d) Legia Warszawa 3)Co ile lat odbywają się mistrzostwa europy w piłce nożnej ?. Liczę że każdy rozwiąże na podstawie własnej wiedzy.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Punkty i skala ocen - zawarta jest w teście WYNIKI i OCENY.. [QUIZ] Wyobraź sobie, że w szkole obok fizyki, chemii i geografii masz przedmiot "wiedza o futbolu".. Dopasuj do nazwiska sportowca uprawianą przez niego dyscyplinę.. Przejęcie - dośrodkowanie - gol!Quiz wiedzy o piłce nożnej nadesłany przez Panią Anastazję Nowak na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".. Quizy piłkanożna - sprawdź największą bazę quizów o tematyce piłkanożna.. Porównaj swoją wiedzę z resztą świata.Test wiedzy o piłce nożnej…..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt